Recenze

Google

Hodnocení společnosti na Google

5.0

 • Helena ★★★★★
  Odborná pomoc, skvělý přístup a příjemné jednání. 😊
 • Lenka Dostálová ★★★★★
  S advokátní kanceláří DOSTAL pravidelně spolupracujeme při tvorbě a revizích pracovních smluv do naší firmy. Vše bylo perfektně zpracované. Spolupráci mohu doporučit!
 • Swimming With Tech ★★★★★
  Pan Dostál našemu spolku pomáhala při založení a v současné době nám poskytuje právní poradenství. Díky jeho profesionálnímu přístupu a včasné komunikaci se neustále posouváme.
 • luděk Slavík ★★★★★
  Využili jsme služeb advokátní kanceláře v souvislosti dědického řízení. P. Dostál vyřídil veškeré podklady pro snadný průběh řízení. Zásluhou velmi osobního přístupu, jsme mohli v náročném období, přenechat starosti stranou. Děkujeme.
 • Tomáš Plavina ★★★★★
  Velice dobrá zkušenost. Byli jsme se ženou naprosto spokojeni se službami ohledně přepisu pozemku, sepsání darovací smlouvy a právního poradenství. Vstřícnost, ochota, věcnost a rychlost. Mohu jen doporučit.
 • Pavel Koláč ★★★★★
  Profesionální přístup, rychlost.
 • Martin Demčík ★★★★★
  Existuje mnoho právnických firem a nabízejí nejrůznější služby, ale ochota, lidský přístup a profesionální jednání, jaké jsem našel u pana Mgr. Michaela Škurky se v dnešní společnosti jen těžko hledá. Můžete si najít právníka, nebo můžete najít skutečnou pomoc, oporu a partnera. Ještě jednou moc děkuji za dobrou spolupráci a určitě doporučuji.
 • Monika Nováková ★★★★★
  Pan Dostál je naprosto profesionální a vstřícný. Na poslední chvíli mě jako jediný advokát neodmítnul ba naopak a s úsměvem. S jeho přístupem jsem naprosto spokojená a mohu jen doporučit. Do své práce dá vždycky všechno. Děkuji 🙂
 • Martin Korbel ★★★★★
  Skvělá spolupráce. V každé situaci jsem se cítil, že za sebou mám někoho na koho se mohu plně spolehnout. Naprosto profesionální, ale zároveň lidský přístup.
 • Petra Pavelková ★★★★★
  Moc děkuji a doporučuji! 🙂 Petra Průšová
 • Miroslav Mazal ★★★★★
  Mgr. Škurka nám pomáhal s problémy s nájemcem našeho objektu a s následným prodejem tohoto objektu. Byl velmi laskavý, trpělivý a korektní. Celá naše situace se poměrně brzy úspěšně vyřešila. Děkujeme této advokátní kanceláři za její služby. Mazal Břetislav, jednatel společnosti Lanek s.r.o.
 • Lenka Krampolova ★★★★★
  Jsem velice spokojena s prací advokátní kanceláře, konkrétně s prací pana M. Škurky. Řešení problému bylo okamžité, okamžitá odpověď a schůzka. Velmi milý přístup a profesionální jednání
 • Patrik Bučík ★★★★★
  S Panem Dostálem jsme velice spokojeni. Najde řešení , poradí. Super spolupráce. Mohu jen doporučit. !!
 • Petra Skácelíková ★★★★★
  Vstřícný, aktivní, profesionální a zároveň přátelský přístup. Záležitost, kterou jsem s p. Dostálem řešila byla specifická, v jiných kancelářích mi v podstatě nebyla nabídnuta kloudná varianta, jak problematiku vyřešit. Příjemně mě překvapilo, když mi p. Dostál ihned vylíčil řešení a jasně popsal, jak postupovat. S výsledným řešením jsem velmi spokojená a hlavně to není ani tak složité, jako mi líčili v ostatních kancelářích.Děkuji za Vaše kvalitní služby.
 • DARU ★★★★★
  Profesionální přístup a služby na vysoké úrovni.Mohu jen doporučit.
 • Zuzana Repaská ★★★★★
  Kancelář mohu vřele doporučit. Oba pánové poskytují profesionální služby, jsou vstřícní, ochotní, lidští a co je nejdůležitější v tomto odvětví - velmi se vyznají v problematice a to včetně novel zákonů a minulých rozhodnutí soudů. Kéž by všichni dělali svou práci s takovým nadšením jako to dělají pánové z kanceláře Dostál Legal.
 • petr svetr ★★★★★
  Super profesionální přístup, přátelské chování a jednání, ochota, doporučuji.
 • Marcela Kettnerová ★★★★★
  S advokátní kanceláří jsem velmi spokojena. Jsem vděčna za jejich vstřícný a profesionální přístup, kdy se advokáti velmi rychle a dobře zorientují v problematice a lépe než mnohé jiné kanceláře případ anylyzují a sepíší soudní podání, za naprostou spolehlivost, rychlé řešení, nadstandardní pomoc např. při dohledávání judikátů týkajících se řešeného případu.
 • Ladislav Červinka ★★★★★
  Mám dobrou zkušenost se spoluprací při tvorbě nájemní smluvy, která se týkala mé nemovitosti a návrhu na vklad do katastru. Vážím si ochoty a profesionálního přístupu. Vřele doporučuji!
 • Michal Purkyt ★★★★★
  Záležitost, kterou jsem s p. Dostálem řešil, byla velmi specifická a složitá. S výslednou smlouvou jsem velmi spokojený. Zároveň s aktivním a vstřícným přístupem. Děkuji
 • Twitch TheYoshiCZE ★★★★★
  Jednal jsem s panem Škurkou a hned na první pohled šlo poznat, že se jedná o profesionála. Přišel jsem na něj pouze náhodou, když jsem u něj zřizoval internetovou přípojku od nejmenovaného růžového operátora. Po dobrém kafí a utrousení pár slůvek jsme se domluvili na nějakých právnických záležitostí, které pan Škurka vyřešil velice rychle a kvalitně. V tomhle světě existuje pouze poskromnu upřímných lidí a on je právě jedním z nich. Nebál bych se mu svěřit jakoukoliv právnickou záležitost a určitě … Více ještě využiji jeho služeb, až je budu potřebovat. Nejsem sice z Olomouce, ale to není ani pro jednoho z nás limitující, což mi také velice vyhovuje.
 • Tomáš Martinák ★★★★★
  Jednání s panem Mgr. Dostálem probíhalo na velmi vysoké úrovni, byl jsem velmi spokojen jak s jeho odborností tak i s příjemným a lidským přístupem. Taktéž oceňuji jeho rychlou reakci, na schůzkách mi vše dopodrobna vysvětlil a navrhl vždy několik variant řešení. Vše naprosto skvělé, bez váhání mohu jeho služeb doporučit.
 • Martina Kubšová Matoušková ★★★★★
  S panem advokátem spolupracuji již třetí rok a jsem velmi spokojenà s jeho službami. Je nejen profesionál s velkými znalostmi z oboru, ale i advokát s lidským přístupem. Reaguje velice vstřícně a rychle. Mohu ho jen doporučit a poděkovat za jeho precizní přístup k práci.
 • Simona Šmídová ★★★★★
  Velmi doporučuji služby pana Mgr. Dostála, je velmi kvalitním a spolehlivým právníkem. Jeho zpětná vazba byla rychlá, srozumitelná a nápomocná..
 • Jiří Tatýrek ml. ★★★★★
  Dlouhodobě spolupracuji s panem Škurkou i s panem Dostalem.Jsem velmi spokojen s rychlou odezvou a kvalitou práce.Děkuji a těším se na další spolupráci.
 • Jan „Beran Beranovič“ Zapletal ★★★★★
  S advokátní kanceláří Morak spolupracujeme dlouhodobě ve více oblastech, především pak v oblasti spotřebitelského práva. Musím vyzdvihnout kvality Petra Dostála a Michaela Škurky. Jejich vysoká profesionalita, preciznost, rychlost v komunikaci i práci, kvalita, ale taky skvělý lidský přístup je to, co velmi oceňuji. Velmi se těšíme na další spolupráci.
 • Lukáš Tomášek ★★★★★
  S Mgr. Dostálem spolupracuji dlouhodobě a jsem maximálně spokojený. Jeho práce je vždy rychlá a přitom precizní. Několikrát mi byl nápomocen se standardními požadavky ale i se složitějšími právními konstrukcemi. Doporučuji jeho služby nejen kvůli jeho profesionalitě ale i přátelskému a lidskému přístupu.
 • Marian Dvorak ★★★★★
  Rychlá odezva na problém. Spolehlivost jako vždy.
 • Jiří Podešva ★★★★★
  Spolupráci s panem advokátem si nemůžu vynachválit. Vždy pomůže a rychle odpovídá. Doporučuji.
 • Martin Přibyl ★★★★★
  Kvalitní servis je dnes opravdu vzácností a jsem velmi rád, že tato kancelář je důkazem toho, že i kvalita a profesionální přístup existuje! Moc děkuji za ochotu a pomoc s mou problematikou a především za rychlou reakci! Mohu jen doporučit!
 • Tereza Herzigova ★★★★★
  Mohu vřele doporučit. Potřebovala jsem poradit ohledně reklamace zboží. Bleskové a velmi ochotné jednání. Pokud bych potřebovala opět pomoc nebo radu, neváhala bych a oslovila zase tuhle advokátní kancelář.
 • Jan Škurka ★★★★★
  Velmi dobrá advokátní kancelář. V minulosti mi zde velmi dobře pomohli vypořádat se s poskytovatelem telekomunikačních, který nechtěl uznat mou výpověď na základě oznámené změny VOP, se kterými mi ovšem neumožnil se nijak seznámit (nikde nebyly zveřejněny). Po několika pokusech, kdy jsem se to snažil vyřešit sám, mi v této kanceláři pomohli sestavit třetí a poslední odpověď (v reakci na neustálé odmítání výpovědi operátorem a snaze mi udělovat smluvní pokutu), která vedla k tomu, že poskytovatel … Více telekomunikačních služeb konečně uznal svoje pochybení a své závazky a mou výpověď akceptoval. Služby této kanceláře rozhodně doporučuji.
 • Simona Čudejková ★★★★★
  Rádi bychom doporučili právnické služby Mgr. Michaela Škurky. Už v minulosti pro nás řešil převod majetku a jeho služby byly rychlé a precizní. Nyní pro nás vyřizuje problém s bankou. Jsme teprve na začátku, ale věříme, že s jeho pomocí se dobereme zdárného konce ku spokojenosti obou stran. Je to člověk na svém místě, který se snaží poradit a skutečně pomoci. Jeho služby můžeme opravdu vřele doporučit! Manželé Čudejkovi
 • Ladislav Dokoupil ★★★★★
  Pan Mgr. Dostál je velice vstřícný advokát s lidským přístupem. Nic není problém, na vše rychle reaguje a velmi dobře vysvětlí a chotně poradí. Vřele doporučuji.
 • Simona Dřímalková ★★★★★
  Opravdu nadstandardní a velmi milý přístup. Rychlé a profesionální jednání. Navíc pohodová a přátelská atmosféra je něco, co si člověk pamatuje a rád doporučuje dál:) Děkuji moc SD
 • Jan Tichy ★★★★★
  Rychla domluva profesionalni pristup mohu jen doporucit
 • Lucia Molnarova ★★★★★
  (Přeloženo Googlem) Pan advokát Michael Škurka je velmi příjemný, ochotný pomoci má profesionální přístup. Doporučuji 👍(Původní)Pán advokát Michael Škurka je veľmi príjemný, ochotný pomôcť má profesionálny prístup. Odporúčam 👍
 • Martin Cekl ★★★★★
  S panem advokátem Dostálem jsme spolu řešili již několik právních problémů a vždy jsem byl velmi spokojený. Mohu jen doporučit
 • Lianne Barnard ★★★★★
  Petr Dostál gave me good, professional advice when I had issues surrounding a work contract. He was calm, competent and completed the report I required in a timely manner. His English was good and he explained the Czech legal system in clear language.(Přeloženo Googlem)Petr Dostál mi dobře poradil, když jsem měl problémy s pracovní smlouvou. Byl klidný, kompetentní a včas vyplnil zprávu, kterou jsem požadoval. Jeho angličtina byla dobrá a český právní systém vysvětlil srozumitelně.
 • Dagmar Škurková ★★★★★
  S touto advokátní kanceláří jsem velmi spokojená. Jsou velmi příjemní a vstřícní ke klientům. Umí dobře poradit v oblasti správního práva. Pomohli mi vysoudit důchod proti České správě sociálního zabezpečení, i když to zpočátku vypadalo úplně marně. Jejich služby mohu vřele doporučit.
 • Jakub Navrátil ★★★★★
  Pán doktor Dostál mě velice překvapil. Byl jsem u něj na konzultaci ohledně insolvenčního řízení a věnoval mi spoustu času a hodně mi toho vysvětlil. Nakonec jsem vše řešil přes něj a vše dobře dopadlo. Určitě můžu jen doporučit za rychlé a vstřícné jednání. Osobně už bych k nikomu jinému právníkovi nešel.
 • Václav Hudec ★★★★★
  Pan Dostál je velice příjemný a vstřícný advokát. Všechny právní záležitosti konzultuji s ním. Je nesmírně nápomocný a dokáže poradit. Vřele doporučuji.
 • Nic Robertson ★★★★★
  Petr Dostál represented me in court and was a great help. He explained my options clearly in our meeting prior to the court case, and acted in a calm, professional manner at court. He responded to all of my emails prior to the case promptly and professionally. I fully recommend him.(Přeloženo Googlem)Petr Dostál mě u soudu zastupoval a byl velkým pomocníkem. Na naší schůzce před soudním případem jasně vysvětlil mé možnosti a u soudu jednal klidně a profesionálně. Na všechny mé e-maily před případem … Více odpověděl rychle a profesionálně. Plně ho doporučuji.
 • Mirjam Bobošíková ★★★★★
  S panem magistrem Škurkou jsem poprvé jednala v roce 2018, velmi nám pomohl s nastavením smluv při nákupu nemovitosti a ochránil nás před praktikami realitní kanceláře. Oceňujeme zejména velmi vstřícný a přesto naprosto profesionální přístup. Od té doby se na něj obracíme s různými právními záležitostmi se 100% spokojeností. Mohu jen doporučit.
 • Ing. Monika Veličková Reality Investice Jeseníky (Realitní makléř) ★★★★★
  S panem Dostálem spolupracujeme s kolegy již nějakou dobu a vše probíhá k plné spokojenosti nám i našich klientů. Mohu jen doporučit.
 • Michal Muller ★★★★★
  Perfektní, rychlé a velmi vstřícné jednání. Nemohu než doporučit!
 • Michal Baroš ★★★★★
  Profesionální přístup a skvělá domluva s panem Mgr. Dostálem, mohu jen doporučit!
 • Tomáš Rozman ★★★★★
  Pan Dostál je člověk, který má skvělý přehled a vždy umí poradit a vyřešit problém. Určitě mohu doporučit!
 • Petr Navrátil ★★★★★
  V této době není snadné najít spolehlivého právního partnera a proto si cením kvalitní, rychlé a finančně nenáročné spolupráce s touto advokátní kanceláří. Spolupracovali jsme s více partnery této kanceláře a byli jsme naprosto spokojeni, můžu jen doporučit.
 • Elis Ziki ★★★★★
  Spolupráce s panem Mgr. Dostálem proběhla skvěle. Poradenství ve věci dodatku ke kupní smlouvě splnilo účel a k dané situaci bylo vše velmi rychlým a vstřícným přístupem vyřešeno.Vřele doporučuji!
 • katkatomanova ★★★★★
  (Přeloženo Googlem) Pana advokáta Dostála mohu jen doporučit. Je velmi ochotný a profesionální. Těším se na další spolupráci.(Původní)Pána advokáta Dostála môžem len doporučiť. Je veľmi ochotný a profesionálny. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
 • Ondřej Stupka ★★★★★
  Skvělá a rychlá komunikace spojená s profesionální práci! Můžu jen doporučit...
 • Romana Věntusová ★★★★★
  Pana Dostála mohu jen doporučit. Profesionální přístup, vstřícnost a rychlé jednání.
 • Taťána Grymová ★★★★★
  Velmi flexibilní služby, vstřícný přístup a výborné výsledky. Vřele doporučuji
 • Vláďa Jalč ★★★★★
  Skvělá zkušenost. Získal jsem spoustu užitečných informací ohledně GDPR a nastavení obchodních podmínek v rámci svého podnikání v oblasti fotografování. Doporučuji a těším se na další spolupráci.
 • Jakub Hradil ★★★★★
  Spolupráce s Petrem byla zcela bezproblémová a rychlá. Pakliže hledáte schopného člověka orientujícího se v oblasti práva, který dokáže svůj obor interpretovat i lajkovi, pak je Petr i Váš člověk.
 • Eva Cirokova ★★★★★
  Vřele doporučuji, poradí, vysvětlí a dokáže dosáhnout cíle! Velká spokojenost.
 • Emílie Laštůvková ★★★★★
  S Mgr. Michaelem Škurkou spolupracuje naše společnost již více než dva roky. Jsme maximálně spokojeni, veškeré naše požadavky jsou vyřízeny v co nejkratším možném čase a s vysokou profesionalitou. Služeb advokátní kanceláře využíváme velmi často. Advokátní kancelář všem vřele doporučujeme
 • Joe Sackik ★★★★★
  Společnost MORAK.cz poskytla bezplatnou telefonickou radu, jak postupovat v konkrétním případě. Za pozitivní pokládám také fakt, že jsem dostal právní radu i bez toho, aniž by mne chtěli za každou cenu jako svého klienta.
 • Pavlína Bambasová ★★★★★
  Pan Mgr. Bc. Petr Dostál je velice ochotný a znalý advokát s lidským přístupem. Služby advokátní kanceláře doporučuji, mají velice profesionální přístup.
 • Marek Šťastný ★★★★★
  Příprava smlouvy na míru a maximální spokojenost. Rychlé a přátelské jednání. Zodpověděl všechny dotazy a připravil vše přesně dle požadavků.
 • Štěpán Prokop ★★★★★
  Chci srdečně pochválit pana Škurku, se kterým jsme jednali v naší záležitosti - je to pohodový, vstřícný a nápomocný člověk na svém místě, znalý ve své problematice, ochotně nám poradil a vypracoval pro nás potřebné dokumenty - cena podle mě slušná, rychlost a komunikace výborné - děkuju Vám, Michale!
 • Jana Sana ★★★★★
  Mohu jen doporučit. Pan advokát se skutečně snaží najít řešení.
 • Tomáš Pilous ★★★★★
  Advokátní kancelář s osobním přístupem. Jejich služby jsem využil již několikrát a jsem velice spokojený. Velice oceňuji jejich zkušenosti se smlouvami a jednáním v anglickém jazyce. Potřeboval jsem pomoci se smlouvami v angličtině se zahraničními partnery a některé záležitosti i telefonicky domluvit. Písemně a telefonicky mně vyřešili i problém s dodavatelem v USA. O všechno se postarali a domluvili. Vím, že se na ně mohu spolehnout. Jsou ochotní pomoci i třeba s nájemní smlouvou nebo GDPR. Vím, … Více že se na ně mohu vždy spolehnout. Pokud hledáte advokátní kancelář s osobním přístupem a pečlivostí, určitě je doporučuji.
 • René Novotný ★★★★★
  velmi děkuji za profesionální a ochotný přístup, doporučuji
 • Roman Láner Reality Olomouc ★★★★★
  Naše Kancelář využívá služby pana Dostála, vyřizuje kompletní smlouvy pro klienty, komunikace a zavkladování na katastru, vytvoření zprostředkovatelských smluv, kupních smluv pro klienty. Vždy je pan Dostál dostupný a velmi rychle reaguje na vzniklé situace. Velmi doporučujeme spolupráci s panem Mgr. Petr Dostál
 • Jakub Malysz ★★★★★
  Rád bych touto cestou poděkoval panu Mgr. Michalu Škurkovi, za velmi osobitý přístup, za precizní prostudování mého případu , nalezení skulinky a následně úspěšného tahu na "bránu." Děkuji Malysz
 • Ján Škurla ★★★★★
  (Přeloženo Googlem) Řešil jsem koupi pozemku v ČR a dostal doporučení na pana advokáta Mgr. Michaela Skurka.Ten mi velmi pomohl s přípravou smlouvy na koupi pozemku přičemž byl flexibilní a rychlý.Jeho služby opět rád i příště využiji.spokojený klient(Původní)Riešil som kúpu pozemku v ČR a dostal odporúčanie na pána advokáta Mgr. Michaela Škurku.Ten mi veľmi pomohol s prípravou zmluvy na kúpu pozemku pričom bol flexibilný a rýchly.Jeho služby opäť rád aj nabudúce využijem.Spokojný klient
 • Andrea Bažantová ★★★★★
  Chtěla bych touto cestou pochválit p. M.Škurku. Je to velice milý a ochotný člověk. Nesmírně mi pomohl. Kéž by takových lidí bylo více.
 • Huka Shop ★★★★★
  Mohu doporučit. Vše co jsem potřeboval bylo vyřešeno rychle k mé spokojenosti.
 • Libor ★★★★★
  Poděkování panu Mgr. Dostálovi. Vstřícné jednání, rychlá příprava smlouvy kupní a svěřenecké, včetně vyřízení na katastru.
 • Šárka Dočkalová ★★★★★
  Jsem velmi poctěna napsat a podělit se s Vámi o skvělou zkušenost s panem advokátem Michalem Škurkou, který mi pomohl vyřešit můj problém s mým případem! Michal je velmi empatický a nápomocný a člověk velmi velkorysý se srdcem na správném místě!Děkuji, že se můžu obklopovat takovými lidmi jako je Michal a všem vřele doporučuji advokátní kancelář MORÁK v Olomouci.Mgr. Šárka Dočkalová, Talentový kouč a networkermarketerka
 • Terezka Polišenská ★★★★★
  Rychlá komunikace, velmi ochotný a flexibilní, pan advokát byl ochoten pomoci a spolupracoval i z dovolené. Lidský přístup, velmi příjemná spolupráce.
 • Ladislav Koutek ★★★★★
  Spolehlivé, vstřícné a profesionální!
 • Jana McTernan ★★★★★
  S advokatni kancelari pana Mgr. Dostala jsem velice spokojena. Pan Mgr. peclive a trpelive odpovedel na vsechny me otazky, kterych nebylo malo a vyzadovaly odbornou znalost v oblasti katastralniho, stavebniho a smluvniho prava. Tesim se na dalsi spolupraci s touto kancelari a jejich sluzby vrele doporucuji.
 • Radek Kojzar ★★★★★
  Ochotný profesionál, mohu jen doporučit.
 • Dušan Hulman ★★★★★
  Slušný, pohotový a lidský přístup!
 • Tereza Kovačovič ★★★★★
  Velmi vřele doporučuji, rychlé reakce, velmi lidský přístup a profesionalita!
 • Michaela Patkova ★★★★★
  Dekuji panu Dostalovi, za velice rychle informace, ktere vedly k vyreseni meho problemu s reklamaci a s jednanim neseriozni firmy.Pohotovy a srozumitelny informace i pro laika.
 • Pavlína Kamlerová ★★★★★
  Mohu vřele doporučit.Spolupracovala jsem s Mgr.Škurkou a byla naprosto spokojená.Vstřícnost,profesionální přistup,ale hlavně lidskost,která se v téhle době vytrácí,mě mile překvapilaMockrát děkuji a všem doporučuji.
 • Jaromír Basler ★★★★★
  Naprosto perfektní spolupráce, doporučuji.
 • Roman Láner ★★★★★
  Spolupráci s panem Dostálem jsme začali v loňském roce 2020, kde se celkové stará o smlouvy realitní kanceláře Realitní společnost Morava s.r.o. , mohu pana Dostála doporučit z osobní i pracovní zkušenosti! Vždy jsme vše vyřešili s klienty k maximální spokojenosti všech stran! Kdo využije zkušenosti pana Dostála určitě bude maximálně spokojen. Roman Láner
 • Tomáš Flasar ★★★★★
  S panem Dostálem spolupracuji již delší dobu a vždy jsem byl naprosto spokojen. Jeho profesionální a zároveň přátelský přístup je něco, čeho si v dnešní době velice cením. Služby pana Dostála mohu jen doporučit!


Přidat hodnocení

Firmy.cz